Majica sa ilustracijom #Bezbednost dece
Originalna cena je bila: 1.950 RSD.1.499 RSDTrenutna cena je: 1.499 RSD.
Bezbednost dece je naš imperativ. Stvaranje bezbednog okruženja za decu je naša misija. Uključi se, bezbednost dece je odgovornost svih nas.
Dodatne informacije
Veličina | L, M, S, XL, XXL |
---|---|
Pol | Muška, Ženska |
Boja | Bela, Plava |
I vrapci na grani znaju da je glavna misija fondacije bezbednost dece, kako u stvarnom tako i u virtualnom svetu 🙂 Shvatili smo da je edukacija veoma važna i baš zato smo kao jednu od glavnih aktivnosti uveli “Tijana Klik” predavanja.
U trajanju jednog školskog časa, stručni edukatori pružaju važne informacije o bezbednom korišćenju interneta i njegovoj zloupotrebi od strane maloletnika, kao i o zloupotrebi interneta nad maloletnicima.
„Tijana klik“ je projekat koji decu uči praktičnim mehanizmima zaštite na internetu. Roditelji i prosvetni radnici edukuju se kako da prepoznaju štetan, kako nedozvoljeni sadržaj, i kako da prate ponašanje dece na internetu.